Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Zagłówki do łóżek są obecnie kluczowym elementem wystroju sypialni i na dobre zagościły do naszych mieszkań i domów. To wezgłowie może sprawić, że  wasza sypialnia nabierze charakteru, nada ton i nastrój całemu wnętrzu. Pamiętajcie, że wybierając zagłówek sami możecie wybrać jego wzór, rozmiar, tkaninę i ewentualne dodatki. Wcale nie musicie wymieniać całego łóżka! Możecie skorzystać z naszej standardowej oferty wezgłowi lub stworzyć z nami, od podstaw, swoje wymarzone wezgłowie na wymiar i odmienić swoją sypialnię.

Każde wezgłowie jest wykonywane przez nas z największą starannością i dokładnością. To ręczna praca całego naszego zespołu – mamy nadzieję, że i ty znajdziesz tu swoje wezgłowie.

Czytaj więcej

Zagłówek tapicerowany na wymiar?

Spełniamy wasze marzenia! Często otrzymujemy od Was zdjęcia, odręczne rysunki, lub nawet fragmenty filmów i seriali (naprawdę!) z łóżkami i wezgłowiami. Często piszecie nam, że tak właśnie jak tu, na tym zdjęciu – tak chcę, żeby mój zagłówek tapicerowany wyglądał. Bardzo nas cieszy, że powierzacie nam, tak odpowiedzialne zadanie. Wezgłowia na wymiar to właśnie zakładka dla tych, którzy nie mogą znaleźć swojego wymarzonego wezgłowia w naszej standardowej ofercie.

 Jak zamówić zagłówek tapicerowany na wymiar?

Nie bójcie się wysyłać nam odręcznych rysunków. Nie potrzebujemy profesjonalnych projektów w zaawansowanych programach, żeby wykonać wezgłowie. Jeżeli wiecie, czego chcecie i znacie wymiary – podsyłajcie zapytania, z miłą chęcią wycenimy, doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Jeżeli chcielibyście się zainspirować, zaglądnijcie na naszą zakładkę „realizacje” – tam znajdziecie nasze dotychczasowe realizacje.

Wybór tkaniny oraz dodatków takich jak gwoździe tapicerskie czy taśmy ćwiekowe też jest bardzo prosty. Jeżeli macie chwilę wolnego, to naturalnie zapraszamy wszystkich do siedziby naszej firmy, żebyście sami zobaczyli jak ogromną posiadamy bazę tkanin (welury, plecionki, wzory) we wszystkich kolorach – jest z czego wybierać. Posiadamy również bogatą ofertę taśm czy gwoździ tapicerskich. Możecie również zobaczyć nasze meble z bliska, dotknąć, poczuć, pokażemy wam jak zamontować wezgłowia, czy odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Jak zamontować wezgłowie tapicerowane na wymiar?

Wezgłowie tapicerowane na wymiar montujemy najczęściej do ściany. Wraz z zagłówkiem dostarczamy instrukcję oraz specjalną listwę montażową, wystarczy mieć w domu poziomicę, wkręty do montażu (rodzaj wkrętów zależy od ściany, dlatego każdy powinien je kupić sam) oraz wiertarkę. Oczywiście jeżeli ktoś z was nie chce się podjąć tego zadania, istnieje możliwość zamówienia wezgłowia z transportem i montażem – jest to osobna usługa, wyceniania indywidualnie, w tym celu zawsze Państwa prosimy o podanie miejscowości i orientacyjnych danych, takich jak np.: czy to jest mieszkanie w bloku, czy dom, które piętro, czy jest winda itp.

Ile kosztuje zagłówek do łóżka, na wymiar?

Koszt wezgłowia jest ściśle uzależniony od jego wielkości i poziomu skomplikowania w produkcji. Znaczenie ma także koszt wybranej przez was tkaniny, coraz dodatków, czy będą gwoździe tapicerskie, czy np. taśma ćwiekowa – jednak zawsze staramy się wam pomoc. Zawsze możemy coś zaproponować, żeby cenę bardziej zoptymalizować.

 Jaki jest czas realizacji zagłówka tapicerowanego, na wymiar?

Czas realizacji wezgłowia na wymiar to 14 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.

Jaki jest koszt transportu wezgłowia tapicerowanego, na wymiar?

Koszty transportu są wyceniane indywidualnie ze względu na wielkość wezgłowia. Zagłówki są wysyłane kurierem, spedycją meblową lub naszym własnym transportem – wszystkie szczegóły są omawiane z wami wcześniej, na etapie wyceny.

Jakie są modele zagłówków do łóżek?

Obecnie w naszej ofercie standardowej jest jedenaście modeli wezgłowi tapicerowanych. Wybraliśmy je, z pośród wielu wykonanych wcześniej, na podstawie waszych opinii i naszego doświadczenia. Z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie!

Zagłówek Collins i Foster są bardzo podobne, różnią się ramką, która otacza „poduszki”. Wezgłowie Rose i Holly mają ręcznie nabijane, pojedyncze gwoździe tapicerskie. Natomiast wezgłowie Lewis, Hampton i Lovell mają taśmę tapicerską. Wezgłowie Lee to klasyk głęboko pikowany, Meadow to wezgłowie z eleganckim przeszyciem, które będzie pasowało do każdej sypialni, Nichols 100pasuje zarówno do tradycyjnej jak i nowoczesnej sypialni, a Lynn to boho.

Rozmiary wezgłowi tapicerowanych – jakie są dostępne?

Zagłówki w standardzie wykonujemy w czterech rozmiarach do wyboru. Są to szerokości standardowe, przygotowane tak, aby wezgłowia pasowały do większości łóżek. Pamiętajcie, że kupując łóżko kierujecie się wymiarem materaca (np. 160x200cm), co oznacza, że materac ma taką szerokość a nie 80 standardowe łóżka tapicerowane. Tylko łóżka kontynentalne mają zlicowaną burtę łóżka z materacem, co oznacza, ze i łóżko i materac mają ten sam wymiar.

Montaż zagłówków tapicerowanych – jak je zamontować?

Wezgłowia tapicerowane z naszej standardowej oferty są wieszane na ścianie. Każdy otrzyma instrukcję montażu, który wcale nie jest trudny. Wystarczy przywiercić do ściany, na której ma być zamontowane wezgłowie specjalną, odpowiednio wcześniej przygotowanej przez nas listwę i nałożyć na nią wezgłowie – gotowe!

Jaki jest czas realizacji zagłówków tapicerowanych?

Czas realizacji to 14 dni roboczych.

Czy wykonujecie zlecenia hurtowe zagłówków do łóżek, do hoteli i pensjonatów?

Tak, jak najbardziej, realizujemy zlecenia hurtowe. Nasze meble możecie zobaczyć w hotelu we Wrocławiu oraz kilku pensjonatach nad morzem.

Kto wykonuje zagłówki do łóżek?

Wezgłowia do łóżek i panele tapicerowane wykonujemy sami, w naszej firmie. Mamy swoją halę produkcyjną, na której codziennie powstają nasze produkty, tutaj też je starannie pakujemy. Szczególny nacisk kładziemy na dokładność i jakość wykonywanych przez nas mebli, dlatego to zespołowa praca, a raczej współpraca, wielu działów. Jedno wezgłowie wykonuje stolarz, tapicer i krawcowa, a jeszcze inna osoba je pakuje i wysyła. Nasz zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem.

Jak są pakowane wezgłowia?

Wezgłowia i panele tapicerowane, w zależności od wielkości oczywiście, są pakowane w karton i zabezpieczane pianką – tak aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie. Dodatkowo zabezpieczamy wszystkie wysyłki streczem i taśmą.

Mam swoje wezgłowie z płyty, chciałabym je obić – czy się da?

Naturalnie tak, w większości wypadków. Wówczas prosimy o podesłanie zdjęcia wezgłowia z wymiarami. Jeżeli nie widzimy żadnych przeciwwskazań technicznych, prosimy o dostarczenia do nas wezgłowia i zaczynamy realizację projektu.

Mam łóżko z sieciówki, chciałabym wezgłowie tapicerowane – czy będzie pasować?

Realizujemy projekty zagłówków do łóżek i to dość często. Nie mamy z tym żadnych problemów, prosimy tylko o dostarczenie zdjęć łóżka z wymiarami i wymiary wybranego wezgłowia, często potrzebujemy również zdjęcie łóżka od strony, gdzie ma być wezgłowie.

Jak czyścić zagłówki tapicerowane?

Najlepszym sposobem jest odkurzanie i wytarcie zwilżoną ściereczką, plamy z podkładu najlepiej schodzą płynem micleralnym.

 Czy na zagłówki tapicerowane nadaje się każda tkanina?

Na wezgłowia tapicerowane nadaje się tkanina obiciowa, nie nadają się tkaniny cienkie, takie jak na ubrania. Tkaniny obiciowe maja inne właściwości i strukturę niż tkaniny dzianinowe.

Mam swoją tkaninę – czy możecie z niej wykonać zagłówek tapicerowany?

Tak, jeżeli jest to tkanina obiciowa, przeznaczona na meble. Prosimy o dostarczenie nam tej tkaniny w odpowiedniej ilości. Przed realizacją zlecenia informujemy, o ilości potrzebnej tkaniny. Jeżeli tkanina zostanie, odsyłamy ją z meblem.

 Znam tkaninę, czy muszę ją wam dostarczyć, czy sami ją kupicie?

Tak, jak najbardziej. Mamy dostęp do właściwie wszystkich tkanin na rynku więc znając jej nazwę i numer identyfikacyjny możemy ją z pewnością kupić sami.