Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wykonujemy bardzo dużo ławeczek tapicerowanych. Ławeczki świetnie się sprawdzają zarówno w przedpokoju, jak i w garderobie. Wykonujemy mnóstwo ławeczek tapicerowanych do sypialni i pokoi dziecięcych. Ławeczki tapicerowane wykonujemy z tkanin obiciowych, dzięki czemu są wytrzymałe. Ławeczki mogą mieć różny charakter tapicerowania, głęboko pikowane, płytko pikowane, gładkie oraz najróżniejsze nóżki, drewniane lub metalowe w różnych kolorach i wysokościach.

Czytaj więcej

Wnęka tapicerowana do szafy

Wykonujemy bardzo dużo wnęk tapicerowanych do szaf. Wnęki wykonujemy pod wymiar na zamówienie. Wnęki i siedziska tapicerowane świetnie się sprawdzają. Pełnią one rolę nie tylko funkcjonalną, przy zakładaniu i ściąganiu butów, ale też ozdobną – idealnie dopełniają wnętrze i ocieplają pomieszczenie. We wnękach tapicerowanych wykonujemy otwory na elektrykę, kinkiety czy wieszaki, dlatego wpasują się one w każdy gust i styl domu. Bardzo modne są obecnie listwy dekoracyjne, które również posiadamy – dodają nuty nowoczesności nawet bardzo klastycznemu pomieszczeniu. Listwy dekoracyjne są w odcieniach złota, srebrnego, miedzianego czy różowego złota. Wnęki tapicerowane mogą mieć najróżniejsze kształty, wzory, kolory i struktury tkanin. Tapicerujemy same siedzisko, lub całą wnękę. Wykonujemy też wnęki wysyłkowo.

Siedziska tapicerowane do przedpokoju

Wykonujemy także same siedziska tapicerowane do przedpokoi takie jak: szafki na buty, taborety, czy inne elementy zabudowy. Do przedpokoi często sprawdzają się ławeczki i skrzynie tapicerowane, w których można schować wiele przedmiotów – są niezwykle praktyczne w małych pomieszczeniach.

Jak  można zamówić wnękę tapicerowaną?

Jest to bardzo proste, ale co ważne – wnęki wykonujemy na już istniejącej zabudowie, tj. dopiero jak szafa stoi u was w domu. Z doświadczenia wiemy, że często projekt od rzeczywistych wymiarów „z natury” różni się o parę centymetrów, a czasem milimetrów, ale przy tapicerce ma to kluczowe znaczenie. Te parę milimetrów może sprawić, że wnęka nie będzie pasowała do waszej zabudowy, dlatego to ważne – wnęki zamawiamy dopiero, jak zabudowa stoi już złożona w pomieszczeniu.

Jak zmierzyć wnękę tapicerowaną?

Wystarczy zmierzyć całą wnękę i z dokładnością co do milimetra podesłać nam wymiary, prosimy nic nie zaokrąglać ani nie odejmować. Mierzymy wszystkie powierzchnie ścian, na których chcemy aby była tapicerka. Warto sprawdzić każdy wymiar w dwóch miejscach, aby upewnić się, że zabudowa nie jest lekko nachylona czy krzywa. W wiadomości prosimy także o przesłanie informacji dotyczące wybranej tkaniny, o ewentualnych otworach na elektrykę lub kinkiety, z ewentualnym projektem, wizualizacją lub zdjęciem inspiracją. Wówczas mamy wszystkie dane do wyceny.

Kto montuje wnękę tapicerowaną?

Wnękę tapicerowaną z łatwością możecie zamontować sami, nie jest to takie trudne. Jeżeli chcecie zamówić usługę z montażem, prosimy przy wycenie to uwzględnić. Montaż wnęk tapicerowanych jest ściśle uzależniony od miejsca zamieszkania ( ze względów logistycznych).

Siedzisko tapicerowane na parapet

Wykonujemy bardzo dużo również siedzisk tapicerowanych na parapety. Są to elementy tapicerowane np. na bardzo duże i szerokie parapety. Siedziska tapicerowane świetnie się sprawdzają, ponieważ nadają ciepłego charakteru, sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i komfortowe.

Siedziska tapicerowane do sklepów, galerii, restauracji.

Wykonujemy również siedziska tapicerowane do sklepów oraz siedziska tapicerowane do restauracji. Elementy tapicerowane w sklepach oraz restauracjach są kluczowe, w końcu każdy gość musi się czuć dobrze i swobodnie, aby do nas wracał. Z pewnością elementy tapicerowane sprawią, że będzie się czuł komfortowo.

Skrzynie tapicerowane

Skrzynie tapicerowane wykonujemy najczęściej do sypialni, przed łóżko w tkaninie w jakiej wykonujemy łóżko z wezgłowiem, do pokoi dziecięcych i do przedpokoi, wiatrołapów. Dzięki temu, że są otwierane, są bardzo praktyczne, zmieści się w nich mnóstwo rzeczy. Skrzynie możemy wykonać na wymiar, pod zamówienie. Mogą mieć elementy tapicerowane w różnych stylach i odcieniach tkanin. Są niezwykle wielofunkcyjne, będą pasowały do każdej aranżacji i każdego stylu domu, często są taką wisienką na torcie w stylizacji wnętrz.