Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Meble tapicerowane są bardzo popularne i właściwie nie ma domu czy mieszkania, w którym nie byłoby takiego mebla. Meble tapicerowane to wszystkie te meble, które zbudowane są z solidnej podstawy, obite miękką pianką i wykończone materiałem obiciowym – to taka najbardziej obrazowa definicja. Czyli wszystkie łóżka i wezgłowia, a także sofy i krzesła, które znajdziecie u nas w ofercie to właśnie meble tapicerowane. Takie meble mają jedną zasadniczą zaletę – są niezwykle przytulne, a to kojarzy się z domem. Nawet tam, gdzie wnętrza mają charakter minimalistyczny, wydawałoby się chłodny, loftowy czy nowoczesny,  nic nie stoi na przeszkodzie aby wezgłowie łóżka było tapicerowane – zachowa ono charakter pomieszczenia ale także zapewni chociaż odrobinę przytulności. Łóżka tapicerowane nie muszą być takie wydawałoby się ciężkie, czy ozdobne, bogate w formie – nic bardzie mylnego, mogą być minimalistyczne, ale dzięki temu, że są zbudowane z tkaniny, stają się miłe dla oka i dla ciała.

Czytaj więcej

Stylowe meble tapicerowane

Do produkcji takich mebli potrzebne jest doświadczenie i fach w rękach. Jeden mebel tworzy wielu fachowców w swojej dziedzinie. Czy wiecie, że do produkcji tapicerowanego łóżka potrzebny jest nie tylko stolarz czy tapicer ale np. też krawcowa? I to dobra krawcowa, taka, która zna się na materiałach obiciowych i wie, jak poszczególne elementy zachowają się po złożeniu. W naszym zespole pracujemy razem, to wypracowany system współpracy między każdym etapem produkcji, daje nam pewność, że gotowy produkt jest w pełni wartościowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że współpraca, to klucz do realizacji.

Bogata oferta mebli tapicerowanych

Nasze łóżka i wezgłowia produkujemy sami. Od podstaw tworzone są wszystkie modele łóżek, wezgłowi, paneli tapicerowanych, skrzyń i siedzisk. Nasz zespół doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie, dokłada wszelkich starań, aby nasze meble tapicerowane były nie tylko ładne ale i funkcjonalne, komfortowe i wytrzymałe. Meble muszą być solidne i piękne, tym się kierujemy. Dzięki temu, że jesteśmy producentem łóżek i wezgłowi tapicerowanych, możemy na bieżąco reagować na ewentualne zmiany, czy uwagi. Zawsze wiemy, na jakim etapie jest wasze zamówienie, kiedy będzie pakowane i wysyłane. Staramy się zawsze, aby wasze wymarzone meble jak najszybciej pojawiły się w waszym domu.

Nasza oferta łóżek i wezgłowi, jest na tyle bogata, że każdy znajdzie tu swój styl. Łóżka i wezgłowia tworzymy także na wymiar, pod indywidualne zamówienie, co daje nam nieograniczone możliwości. Nie straszne nam są żadne dziwne rozmiary łóżek, często bardzo oryginalne wezgłowia o dużych, niestandardowych rozmiarach. Jeżeli tylko macie miejsce, to dlaczego nie! Znajdziecie u nas łóżka tapicerowane i wezgłowia  do klasycznych, eleganckich wnętrz, w hotelowym stylu, ale często otrzymujemy od was również zapytania, o łóżka inspirowane nadmorskimi apartamentami w stylu Hamptons. Panele tapicerowane to klasyka, która pasuje do właściwie każdej sypialni i sprawdzi się w każdym stylu. Nowoczesna sypialnia może się wydawać chłodna, ale jeżeli dodacie do niej takie panele, sprawią, że stanie się przytulna i nie straci tej nowoczesności.