Informujemy, że zamówienia złożone do 10.11.2021 będą realizowane do świąt Bożego Narodzenia.

Zlecenie przyjęte do realizacji musi być opłacone, z potwierdzoną kartą zamówienia wraz ze wszystkimi szczegółami realizacji do 10.11.2021.

Zlecenia złożone po 10.11.2021 będą realizowane  w kolejności w styczniu i lutym.

 

Nareszcie!

Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom – ogłaszamy wszem i wobec – że wysyłamy do 10 próbek tkanin gratis!

Zdajemy sobie sprawę, że tkanina jest jedną z kluczowych składowych waszego wymarzonego łóżka. Tak naprawdę bardzo trudno jest pokazać tkaninę na zdjęciu – jej kolor, fakturę, grubość. Zwłaszcza, że na każdym komputerze są jakieś przekłamania, inne ustawienia.

A łóżko tapicerowane to przecież ogromny mebel, główny element każdej sypialni. Podobnie wezgłowia tapicerowane, panele tapicerowane na wymiar – wszystkie te elementy to duże konstrukcje, których raczej się nie wymienia po pół roku. Dlatego teraz to nic trudnego. Po akceptacji przez Was kosztów zamówienia na meble tapicerowane – prosimy napisać nam w wiadomości e-mail numery tkanin, które chcielibyście otrzymać. Zwykle wysyłamy próbki do dwóch dni roboczych, kurierem. Na odwrocie każdej próbki znajduje się symbol tkaniny – wystarczy nam go napisać i wówczas zaczynamy realizację waszego zamówienia.Często zamawiając u nas łóżko tapicerowane wg projektu lub panele tapicerowane na wymiar sami wysyłacie do nas nazwę i numer tkaniny, którą gdzieś widzieliście, gdzieś zapisaliście. Jeżeli tkanina jest dostępna – często pomagamy i wysyłamy próbkę (jeżeli ją oczywiście posiadamy).

Nie ma już żadnych przeszkód w realizacji waszego zamówienia!

 

 

 

Bardzo często otrzymujemy od was zdjęcia łóżek tapicerowanych z pytaniem, czy jesteśmy w stanie je wykonać – i co najważniejsze – ile będzie kosztowało.

Wykonujemy mnóstwo łóżek tapicerowanych na zamówienie, wg projektów, szkicy, czy zdjęć. Łóżka tapicerowane z wezgłowiami na wymiar potrzebują jednak trochę więcej czasu, niż te z naszej standardowej oferty. Jest to zrozumiałe – ich proces produkcyjny zaczynamy od podstaw. Nasze meble muszą nie tylko pięknie wyglądać, ale muszą być również stabilne, solidne i wytrzymałe. Zaczynamy od koncepcji, już na tym etapie analizujemy mebel pod każdym kątem, jak go wykonać, jak zaplanować stolarkę, jak uszyć materiał, jak otapicerować, czy wreszcie na koniec – jak łatwo zamontować ten duży mebel.

Ale to wcale nie znaczy, że będziecie na niego czekać pół roku. Nasz maksymalny czas realizacji to 21 dni roboczych.

Po akceptacji przez was kosztów oraz ogólnych warunków realizacji projektu, nadchodzi czas wyboru tkaniny. Nasze próbniki możecie zobaczyć na naszej stronie. Pamiętajcie, że do 10 próbek tkanin wysyłamy gratis. Wystarczy napisać nam, numery wybranych tkanin. To znacznie ułatwia dokonanie prawidłowego wyboru. Pamiętajcie, że mamy również opcję dostawy mebli naszym transportem z wniesieniem i montażem i chociaż jest to usługa dodatkowo płatna, myślę, że wiele wam ułatwi.

Teraz nie pozostaje wam nic, jak czekać na upragniony mebel, a my zabieramy się do pracy!

 

WAKACYJNA PRZERWA PRODUKCYJNA

wszystkie zamówienia złożone w dniach od 21.05.24 do 05.06.2024 będą zrealizowane do 31.07.2024

żeby zamówienie zostało zrealizowane do 31.07.2024, max 05.06.2024 musi:

zostać zaksięgowana wpłata, musimy otrzymać informację odnośnie wybranej tkaniny  i otrzymać wszystkie wymiary z natury (jeżeli to zamówienie pod wymiar).

W dniach 01 - 15.08.2024 nie będą się odbywać żadne dostawy, montaże ani pomiary.

Wszystkie zamówienia złożone od 06.06.2024 będą realizowane z kolejności zamówień po 19.08.2024.