Wyświetlanie 1–24 z 44 wyników

Modeli łóżek jest bardzo dużo i łatwo się w tym zgubić, to prawda, dlatego my postaraliśmy się najbardziej jak można, ułatwić wam wybór idealnego łóżka. Łóżka tapicerowane, produkowane przez nas, są zbudowane z drewna bukowego i płyty meblowej, a stelaż to stalowa rama  i drewniane, gięte listwy. Wszystkie łóżka tapicerowane sprzedajemy ze stelażem, jeżeli łóżko ma mieć pojemnik na pościel, stelaż jest unoszony. Do wszystkich łóżek można wybrać nie tylko tkaninę, ale też kolor gwoździ tapicerskich, taśmy ćwiekowej, czy kolor oraz model nóżek. Jeżeli łóżko ma być bez nóg, na rogach montujemy tylko podkładki (ok. 1cm wysokie).

Czytaj więcej

Łóżka tapicerowane – jaki model wybrać?

W naszej ofercie znajduje się wiele łóżek tapicerowanych z różnymi wezgłowiami. Pasują one do wielu aranżacji, począwszy od klasycznych wnętrz, po bardzo nowoczesne stylizacje. Znajdziecie u nas wiele modeli gotowych, które wybraliśmy z pośród wielu wcześniej zrealizowanych. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, realizujemy bardzo dużo zleceń pod zamówienie, na wymiar. To daje niezwykłe możliwości w urządzaniu własnej sypialni. Realizujemy zlecenia zarówno na łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne o różnych, niestandardowych długościach (np. na długość 220cm), wezgłowia w oryginalnych kształtach, czy rozmiarach i panele tapicerowane właściwie w każdej formie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Łóżko tapicerowane czy łóżko kontynentalne?

Łóżko kontynentalne charakteryzuje się tym, że podstawa łóżka jest zlicowana z materacem. To oznacza, że kupując materac o wymiarze np. 160x200cm, taki sam wymiar będzie miało łóżko. Jest to model łóżka często polecany do mniejszych sypialni, gdzie liczą się każde centymetry wolnej przestrzeni. Łóżka kontynentalne są także nazywane łóżkami hotelowymi. Jeżeli się przyjrzycie, to tak właśnie jest, w hotelach najczęściej można spotkać łóżka kontynentalne, składające się z dwóch oddzielnych łóżek, połączone w jedno.

Łóżka tapicerowane składają się z burt łóżka obitych materiałem, a wewnątrz nich, znajduje się stelaż łóżka, na którym położony jest materac. To oznacza, że kupując materac o wymiarze np. 160x200cm, wasze łóżko ma ok. 170cm szerokości i ok 211cm długości. Są to bardzo efektowne łóżka, które pięknie się prezentują i są bardzo wygodne.

Łóżko hotelowe, czyli jakie?

Łóżka hotelowe to łóżka kontynentalne. Najczęściej spotyka się łóżka kontynentalne w rozmiarze 80x200cm, które złączone, tworzą jedno łóżko o rozmiarze 160x200cm. Jest to po prostu wygodne rozwiązanie dla hoteli, które muszą się dostosowywać do wymagań swoich gości.

Łóżko na zamówienie, co to oznacza?

Produkujemy wiele łóżek na zamówienie, są to naprawdę bardzo różne modele i rozmiary. Wykonujemy też wiele łóżek o długości 220cm. Staramy się spełniać wszystkie wasze wymagania. Tworzymy zagłówki do łóżek w bardzo dużych rozmiarach, skomplikowanych kształtach, wszelkie łuki, czy inne wzory nie są nam straszne. Zawsze staramy się pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ile kosztuje łóżko tapicerowane z zagłówkiem na zamówienie?

Koszt łóżka jest ściśle związany ze stopniem skomplikowania łóżka, rozmiarem, wybraną tkaniną oraz innymi dodatkami. Staramy się zawsze optymalizować koszty, jeżeli wiemy, że zaproponowane przez nas rozwiązanie wpłynie na cenę.

Łóżko z wezgłowiem – jak wybrać model?

Zarówno łóżko kontynentalne jak i tapicerowane można u nas kupić z wezgłowiem. W łóżkach tapicerowanych i łóżkach kontynentalnych, wezgłowie jest przykręcane do tylnej burty łóżka, ale może być też zawieszane na ścianie, czy klejone do ściany. Brzmi skomplikowanie? Tylko tak się wydaje. W naszej ofercie znajdziecie dużo modeli łóżek z wezgłowiami – to są wezgłowia montowane do łóżek. Ale może być tak, że wezgłowie jest bardzo duże – ze względów technologicznych, nie ma możliwości montażu wezgłowia do łóżka. Wówczas, wezgłowie jest klejone do ściany, a łóżko dosuwane do ściany. Nie ma możliwości żeby się odsunęło – to naprawdę ciężki i duży mebel.

Jak zamówić łóżko tapicerowane?

Aby zamówić łóżko tapicerowane wystarczy sprawdzić, czy taki model jest dostępny w naszej standardowej ofercie łóżek na stronie. Jeżeli jest, wystarczy wybrać rozmiar materaca, pod jaki ma być łóżko, czy ma być z pojemnikiem na pościel czy bez, napisać nam model nóżek oraz wybraną tkaninę. To najprostszy sposób.

Jeżeli na naszej stronie nie ma danego modelu, należy się z nami skontaktować na e-mail, przesłać rysunek, lub zdjęcie łóżka wraz z wymiarami a my postaramy się jak najszybciej wycenić. Nie potrzebujemy projektów łóżek w specjalnych programach do produkcji łóżka.

Chciałabym mieć i łóżko tapicerowane i panele tapicerowane na całej ścianie za łóżkiem, jak to zamówić?

Wystarczy napisać nam wiadomość e-mail z wszystkimi informacjami i wymiarami. Jeżeli macie projekt z wizualizacją, również prosimy o podesłanie – to ułatwi nam wycenę. Panele tapicerowane są klejone do ściany specjalnym klejem montażowym, natomiast łóżko zawsze dostarczamy w częściach, do montażu.

W jakich elementach otrzymam łóżko?

Łóżko zawsze wysyłamy/dostarczamy w elementach, do montażu. Jeżeli zamówiliście u nas łóżko bez opcji montażu, otrzymacie od nas instrukcję. To naprawdę nic trudnego. Jeżeli zamówiliście usługę dostawy i montażu przez naszych fachowców – sami sobie ze wszystkim poradzimy. Prosimy jedynie o przygotowanie pokoju do montażu, tj. żeby było w nim dostatecznie dużo miejsca do montażu.

Jaki jest czas realizacji na łóżka tapicerowane i łóżka kontynentalne?

Czas realizacji to 14 dni roboczych.

Jaki jest czas realizacji na łóżka hotelowe?

Czas realizacji jest przekazywany indywidualnie, ze względu na oczekiwane ilości sztuk.

Chciałabym łóżko z pojemnikiem na pościel – czy każde łóżko może mieć pojemnik?

Łóżka tapicerowane z zagłówkami mogą mieć opcję otwieranego stelaża, należy o tym nas poinformować w momencie składania zamówienia, ponieważ jest to opcja dodatkowo płatna. Łóżko kontynentalne nie ma opcji pojemnika na pościel.

Czy sama mogę wybrać tkaninę, nóżki i dodatki do mojego łóżka?

Tak, składając zamówienie sami wybieracie tkaninę, z jakiej produkujemy dla was łóżko z zagłówkiem.

Możecie też wybrać model i kolor nóg łóżka oraz kolor gwoździ i taśmy ćwiekowej.

Nie mogę znaleźć w waszym próbniku tkaniny, która mnie interesuje – czy macie ją dostępną?

Tak, mamy dostęp do wszystkich tkanin na rynku, oraz ogromny zbiór próbników w naszej siedzibie. To, że tkaniny nie ma na naszej stronie lub w naszym próbniku, nie znaczy, że jej nie mamy.

Czy mogę zobaczyć łóżko na żywo, przed zakupem?

Oczywiście, w naszej siedzibie na bieżąco produkujemy łóżka i wezgłowia tapicerowane, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy na kawę. Na miejscu możemy omówić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Mam tkaninę, z której chciałabym zrobić łóżko – czy możecie je wykonać?

Tak, wykonujemy łóżka tapicerowane i kontynentalne z tkaniny powierzonej. Prosimy tylko o dostarczenie jej do nas w odpowiedniej ilości.