Sofy to jeden z najważniejszych mebli w naszym domu. Sofa skupia uwagę wszystkich, ponieważ zwykle znajduje się w centrum większości mieszkań i domów. Musi być wygodna i musi się podobać. To ważny mebel, który skupia życie całego domu. Jeżeli wybieracie swoją wymarzoną sofę tapicerowaną, kierujcie się jej rozmiarem, przed zakupem upewnijcie się, że nie tylko zmieści się w pokoju, ale czy da się ją wnieść do pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie wiele modeli sof, które pasują do różnych wnętrz. Mamy sofy w typowo hamptonowskim stylu, modern classic, takie które pasują do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji.

Czytaj więcej

Czy wszystkie sofy tapicerowane mają funkcję spania?

Sofy tapicerowane w naszej ofercie są z możliwością spania i bez. To chyba pierwsze kryterium, jakim powinniście się kierować, szukając swojej wymarzonej sofy. W opisie każdego modelu znajdziecie informację, czy dana kanapa ma możliwość rozkładnia czy nie. Sprawdźcie przed zakupem, czy w pomieszczeniu jest wystarczająco dużo miejsca na rozłożenie sofy.

Jak kupić sofę tapicerowaną?

Przeszukajcie naszą ofertę, z pośród wielu dostępnych modeli sof, wybierzcie tą, która podoba wam się najbardziej. Następnie zalecamy kierowanie się wielkością. Zmierzcie swoje pomieszczenie i sprawdźcie, ile macie miejsca na sofę. Aha! I jeszcze jedna ważna rzecz, sprawdźcie czy wasza sofa wejdzie przez wszystkie drzwi i zakamarki do pomieszczenia. Następnie pozostaje wybór tkaniny, koloru, nóżek i dodatków.

Jak jest dostarczana sofa tapicerowana?

Każda sofa ma inną konstrukcję, więc niektóre modele są dostarczane w całości a inne są składane. Jeżeli potrzebujecie informacji, jak dokładnie dany model jest dostarczany, prosimy o informację, przed zamówieniem. Sofy są zabezpieczane gąbką, kartonem, streczem i taśmą do transportu.

Kto dostarczy mi moją sofę?

Sofy tapicerowane są wysyłane spedycją meblową, lub jeżeli wybierzecie usługę z wnoszeniem, sofę dostarczy nasz transport.

Jaki jest czas realizacji na sofę?

Czas realizacji na sofy tapicerowanej jest różny i zależy od modelu, średnio trzeba liczyć ok 35 dni roboczych.

Czy mogę sama wybrać tkaninę na sofę?

Tak, jest taka możliwość, ze względu na konstrukcję niektórych modeli, są tkaniny które ze względu na swoje właściwości, nie nadają się na daną sofę, jeżeli tak będzie, zostaniecie o tym poinformowani. Tkaniny można wybierać jedynie z naszych próbników.

Mam tkaninę, z której chciałabym mieć sofę – czy możecie ją wykonać?

Niestety nie, nie wykonujemy sof tapicerowanych z powierzonej tkaniny.

Czy mogę wybrać nóżki do sofy?

Tak. Nie ma takiego problemu, każdy może wybrać sam model i kolor nóżek do sofy.

Nie widzę w waszej ofercie nóżek, które mi się podobają – czy możecie je kupić?

Tak, jeżeli wyślecie nam linka do sklepu, gdzie jest dany model, lub dostarczycie nam te nóżki przed zamówieniem, nie ma żadnego problemu, większość nóżek meblowych będzie się nadawała.

Czy mogę kupić sofę szerszą lub dłuższą niż w ofercie?

Niestety nie, nie wykonujemy sof na wymiar, pod zamówienie indywidualne.

Mam projekt sofy, którą chciałabym mieć – czy taką sofę jesteście w stanie wykonać?

Niestety nie, nie wykonujemy sof na zamówienie, pod wymiar. Mamy dostępne tylko modele, które są na naszej stronie.

Mam swoją sofę, która się już zużyła – czy możecie otapicerować ją na nowo?

Niestety nie, nie zajmujemy się takimi przeróbkami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.