Pościel z egipskiej bawełny jest stosowana w wielu hotelach na świecie, a to dowodzi, że musi być produktem luksusowym. Dzięki temu, że włókna bawełny egipskiej są niezwykle długie i cienkie, pościel z nich robiona jest bardzo wytrzymała i odporna na codzienne użytkowanie.

Pościel z egipskiej bawełny – czym się wyróżnia?

Pościel się nie mechaci i nie rozciąga, i chociaż prana wielokrotnie, nie niszczy się tak szybko jak inne. Bawełna egipska jest niezwykle przyjemna w dotyku, otula ciało i dostosowuje się do panującej temperatury. Jest uważana za produkt ekskluzywny i dlatego cena takiej pościeli jest o wiele wyższa niż innej, standardowej.

Pościel z egipskiej bawełny posiada doskonałe właściwości termiczne, co dowodzi jej wyjątkowości – nie tylko świetnie wygląda, lśni – ale też spełnia swoje zadanie. Gdy jest lato, idealnie przepuszcza powietrze, przez co śpi nam się komfortowo, w zimie natomiast dostosowuje się do temperatury naszego ciała, dlatego nie jest w niej zimno, idealnie ogrzewa.

Czytaj więcej

Spać, jak w hotelu

Pościel z egipskiej bawełny to inwestycja na lata, to produkt premium. Idealnie sprawdzi się jako prezent na ślub czy rocznicę. W naszej ofercie znajdziecie wiele modeli pościeli, od klasycznych, całych białych po te z żywymi akcentami kolorystycznymi. Pościel z egipskiej bawełny z naszej oferty chociaż cała biała, charakteryzuje się ciekawymi wzorami i strukturami. Pościel waflowana, ma bardzo charakterystyczny wzór wypukłej struktury, natomiast biała w białe pasy jest bardzo charakterystyczna dla hoteli. Posiadamy również pościel z niebieskimi i szarymi haftami  – świetnie będzie wyglądała na łóżkach w odcieniach szarych.

W naszej ofercie posiadamy pościel z perkalu bawełnianego i satyny bawełnianej, o różnych gęstościach splotu. Ilość splotów, im wyższa, tym lepsza, bo to gwarantuje, że pościel jest bardziej wytrzymała. Perkal i satyna to nic innego jak sposób tkania, pościel z satyny bawełnianej wygląda bardziej elegancko, lśni i jest miękka, za to pościel z perkalu ma mocniejsze właściwości i jest bardziej sprężysty. Dla przykładu 400 splotów na cal (400TC) dwukrotnie przewyższa standardową gęstość.

Pościel w naszej ofercie składa się z poszewek na poduszki w dwóch rozmiarach 75x50cm i 65x65cm oraz poszewek na kołdry w dwóch rozmiarach 140x200cm i 200x200cm, jeżeli nie możecie znaleźć kołdry lub poduszki w takim rozmiarze, nie martwcie się, u nas znajdziecie też wkłady. Posiadamy nie tylko wkłady na poduszki ale również na kołdry. Oferujemy kołdry w trzech wariantach i dwóch rozmiarach. Są to kołdry letnie, całoroczne i zimowe, które oferujemy w rozmiarach: 140x200cm i 200x200cm. Posiadamy niezwykle sprężystą poduszkę w rozmiarze 50x75cm Superbounce, na której nie tylko wygodnie się śpi, ale też świetnie się prezentuje.

Przekonajcie się sami

Chcecie spać jak w ekskluzywnym hotelu? Czuć się komfortowo, wygodnie, chcecie poczuć, że pościel wygląda świeżo nie tylko pierwszego dnia, po praniu, ale i kolejne dni – ta pościel jest warta swojej ceny. Przekonajcie się sami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8