Aktualności

Jak zamówić łóżko tapicerowane z wezgłowiem na wymiar?

Bardzo często otrzymujemy od was zdjęcia łóżek tapicerowanych z pytaniem, czy jesteśmy w stanie je wykonać – i co najważniejsze – ile będzie kosztowało.

Wykonujemy mnóstwo łóżek tapicerowanych na zamówienie, wg projektów, szkicy, czy zdjęć. Łóżka tapicerowane z wezgłowiami na wymiar potrzebują jednak trochę więcej czasu, niż te z naszej standardowej oferty. Jest to zrozumiałe – ich proces produkcyjny zaczynamy od podstaw. Nasze meble muszą nie tylko pięknie wyglądać, ale muszą być również stabilne, solidne i wytrzymałe. Zaczynamy od koncepcji, już na tym etapie analizujemy mebel pod każdym kątem, jak go wykonać, jak zaplanować stolarkę, jak uszyć materiał, jak otapicerować, czy wreszcie na koniec – jak łatwo zamontować ten duży mebel.

Ale to wcale nie znaczy, że będziecie na niego czekać pół roku. Nasz maksymalny czas realizacji to 21 dni roboczych.

Po akceptacji przez was kosztów oraz ogólnych warunków realizacji projektu, nadchodzi czas wyboru tkaniny. Nasze próbniki możecie zobaczyć na naszej stronie. Pamiętajcie, że do 10 próbek tkanin wysyłamy gratis. Wystarczy napisać nam, numery wybranych tkanin. To znacznie ułatwia dokonanie prawidłowego wyboru. Pamiętajcie, że mamy również opcję dostawy mebli naszym transportem z wniesieniem i montażem i chociaż jest to usługa dodatkowo płatna, myślę, że wiele wam ułatwi.

Teraz nie pozostaje wam nic, jak czekać na upragniony mebel, a my zabieramy się do pracy!